subscribe

تعرفه سابسکرایب یوتیوب در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

سابسکرایب (دنبال کننده)
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
91 سابسکرایب + جبران ریزش 30 روزه توضیحات 420,000  تومان 15000/50 فعال
92 سابسکرایب یوتیوب توضیحات 450,000  تومان 15000/50 فعال
90 سابسکرایب یوتیوب (کم ریزش) توضیحات 1,800,000  تومان 5000/150 فعال

چرا به سابسکرایب یوتیوب نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

چه افرادی ملزم به خرید سابسکرایب یوتیوب هستند؟

ما اینجا حضور داریم که دقیقاً در این خصوص با شما صحبت کنیم. قبل از هر چیز این باور را برای خود ایجاد کنید که خرید سابسکرایب یوتیوب برای هیچ اکانتی ضرری نخواهد داشت. پس خرید سرویس سابسکرایب یوتیوب هیچگاه شامل ضرر و زیان نمی‌شود. پس می‌توان گفت که خرید سابسکرایب در یوتیوب برای هر اکانتی می‌تواند مؤثر و مفید واقع شود اما برای افرادی تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد. اما این افراد چه کسانی هستند؟

  • افرادی که به تازگی فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده‌اند و جذب اعتماد کاربران برایشان ساده نیست.
  • افرادی که مدت زمان زیادی است که افزایش سابسکرایب نداشته‌اند و به صورت ثابت مانده‌اند.
  • افرادی که افزایش درآمد در یوتیوب برایشان اهمیت ویژه‌ای دارد و به این منظور فعالیت دارند.

اگر شامل یکی از این سه دسته از افراد می‌شوید در خرید سابسکرایب یوتیوب در این لحظه درنگ نکنید. تیم ما در اختیار شما عزیزان قرار گرفته تا به بهترین کیفیت سرویس موردنظر شما را ارائه دهد. توجه داشته باشید که پشتیبان به صورت تمام وقت در اختیار شما قرار دارند تا در صورت ایجاد پرسش بتوانید به راحتی، مشاوره لازم را به موقع دریافت کنید.

چرا سابسکرایب یوتیوب ؟

اگر به ماهیت هر یک از شبکه‌های اجتماعی رایج توجه کنید متوجه می‌شوید که تعداد کاربران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در‌ یوتیوب نیز این نکته وجود دارد و تعداد سابسکرایب نشان دهنده موفقیت‌های زیادی است.

قبل از هر چیز لازم است یادآوری کنیم که یوتیوب به دلیل درآمدی که برای کاربران دارد از محبوبیت بالایی بهره‌مند است. به همین خاطر کاربران فعال آن روز‌به روز‌ در حال ‌پیدا کردن روشی برای بیشتر شدن میزان سابسکرایب هستند. یکی از روش‌های افزایش درآمد، افزایش سابسکرایب است که رقبا را به چالش وا می‌دارد. به بیانی دیگر می‌توان گفت که تعداد سابسکرایب با درآمد رابطه مستقیم دارد.

میزان سابسکرایب تعیین کننده مقدار درآمد یک شخص و حتی وایرال شدن محتوای ویدئویی آن است.

دقت داشته باشید که هر چقدر کاربران  بیشتری با شما تعامل داشته باشد یوتیوب امتیازی را در این خصوص به شما واگذار می‌کند. البته که این امتیازها می‌تواند در افزایش در آمد و بیشتر دیده شدن ویدئوها تأثیر گذار باشد.

بنابراین اگر دارای سابسکرایب‌های کمی هستید فوراً نسبت به افزایش آن‌ها اقدام کنید تا از رقبای خود عقب نمانید و بتوانید به درآمد موردنظر خود روزبه‌روز نزدیک‌تر شوید.

آیا خرید سابسکرایب یوتیوب دارای ریزش است؟

در خرید هر نوع سرویس نگرانی‌هایی وجود دارد. در خرید سابسکرایب ایرانی یوتیوب نیز چنین است چرا که مستثنی از سرویس‌های دیگر نیست. یکی از نگرانی‌های برجسته برای مشتریان در خرید سابسکرایب ارزان یوتیوب در خصوص مقدار ریزش سابسکرایب است.

اگر شما نیز دارای این نگرانی در خرید سابسکرایب ایرانی یوتیوب هستید باید بدانید که در صورتی که سرویس شما باکیفیت باشد به میزان بسیار کمی با ریزش روبرو خواهید شد. پس با خیال راحت می‌توانید سرویس سابسکرایب یوتیوب واقعی را خریداری و استفاده کنید.

اما اگر سرویس خریداری شده فیک و بدون کیفیت باشد احتمال ریزش در مقدار بالا وجود دارد. پس توصیه می‌شود به منظور جلوگیری از اتفاقات ناگوار تنها سرویس‌های سابسکرایب واقعی و تضمینی را خریداری کنید.

آیا خرید سابسکرایب یوتیوب موثر و مفید است؟

بر اساس الگوریتم یوتیوب، افرادی که دارای سابسکرایبر و ویو بیشتری هستند، ویدئو های آن ها به عنوان ویدئوهای محبوب شناسایی می‌شود. به این صورت ویدئوها در معرض دید افراد بیشتری قرار گرفته و سابسکرایب ارگانیک دریافت می‌شود.

با خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان می‌توانید خیلی سریع سابسکرایبرهای خود را افزایش دهید. دقت داشته باشید که با این کار اعتبار و محبوبیت شما نیز افزایش می‌یابد. البته برای گرفتن نتیجه‌ای بهتر توصیه می‌کنیم روی تولید محتوای خود زمان کافی بگذارید و از سایر سرویس‌های کمکی از جمله خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان استفاده کنید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

طبق تجربیات پیش رو سابسکرایب یوتیوب فیک پس از مدتی با ریزش بسیار بالا روبرو خواهد شد. در صورتی که سرویس باکیفیت که همان سابسکرایب واقعی نامیده می‌شود دارای ریزش بسیار پایینی است که این ریزش کاملاً منطقی است.

از طرفی با خرید سابسکرایب فیک ممکن است یوتیوب، متوجه شده و به شما اخطارهایی را دهد. در صورتی که با خرید سابسکرایب واقعی یوتیوب هیچ‌گونه دلهره و واهمه‌ای وجود نخواهد داشت. چرا که شما در عرصه کار خود به درستی گام بر می‌دارید و موفقیت‌های موردنظر را هم کسب می‌کنید.

خرید سابسکرایب واقعی یوتیوب همانند دیگر‌ سرویس‌های یوتیوب از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که وجود سابسکرایب بالا نه تنها در افرایش درآمد نقش دارد بلکه به دید. مخاطب ارزش بیشتری را هم دارد. چند لحظه با خود فکر کنید: آیا شما کانالی با ۱۰۰ سابسکرایب یا کانالی با ۱۰۰۰۰ سابسکرایب را دنبال می‌کنید؟ بدون شک ترجیح شما کانال با سابسکرایب بیشتر است. چرا که احساس می‌کنید محتوای بهتری را نسبت به کانال‌های دیگر دارد که افراد زیادی آن را دنبال می‌کنند.

خرید سابسکرایب youtube از سایت کار بسیار راحتی است. در واقع پنل ما نحوه خرید و دریافت سرویس را به گونه‌ای طراحی کرده که مشتری به هیچ عنوان دچار سردرگمی و ابهام نشود. از این رو شما برای خرید سابسکرایب youtube دو راه دارید.

اولین کاری که می‌توانید در جهت ثبت سفارش سابسکرایب واقعی در یوتیوب انجام دهید این است که وارد سایت شوید. در حالی که صفحه را اسکرول می‌کنید در پایان صفحه شماره تماسی قرار گرفته. با زدن بر روی این گزینه می‌توانید با پشتیبانان سایت در تماس بوده و به راحتی سرویس موردنظر را از جمله خرید سابسکرایب ایرانی یوتیوب سفارش دهید. این راه یکی از راه های ساده به منظور خرید سابسکرایب برای یوتیوب است.

راه دیگر ثبت سفارش خرید سابسکرایب ایرانی یوتیوب از طریق سایت از طریق پیگیری سفارش است. البته که می‌توانید بدون تماس گرفتن سرویس موردنظر خود را ( ازجمله خرید سابسکرایب ایرانی یوتیوب) سفارش داده و در اولین فرصت آن را دریافت کنید.

خریدن سابسکرایب یوتیوب مزایای بسیاری دارد. البته زمانی سابسکرایب‌ها می‌توانند تأثیر مثبت داشته باشند که فعال و حقیقی باشند. در صورتی که سابسکرایب خریداری شده فعال باشد در وهله اول یوتیوب که بسیار هوشمند است آن را همانند یک مخاطب فعال در نظر می‌گیرد و در نهایت برای شما تأثیر مثبت دارد. از طرفی بعد از مدتی دچار ریزش نمی‌شوید. بدون شک می‌دانید که اگر سابسکرایب‌های شما واقعی نباشد بعد از مدتی ریزش پیدا می‌کند و در دید مخاطبان جلوه خوبی نخواهد داشت. به همین دلیل خرید سابسکرایب یوتیوب فعال و واقعی پیشنهاد می‌شود.

قبل از اینکه با خود فکر کنید سابسکرایب ایرانی یا خارجی خریداری کنید این سؤال را از خود بپرسید که فعالیت شما در چه حیطه‌ای است و مخاطبان شما بیشتر چه کسانی هستند؟ اگر محتوای تولید شده شما فارسی است و بیشتر با مخاطبان فارسی در ارتباط هستید بدون شک خرید سابسکرایب ایرانی برای شما مناسب‌تر است و هم چنین تأثیرگذاری بیشتری دارد.

در مقابل اگر محتوای به اشتراک گذاشته انگلیسی است و مخاطبان شما خارجی هستند مسلماً خرید سابسکرایب خارجی بهتر خواهد بود. در هر صورت انتخاب خرید سابسکرایب ایرانی و خارجی به عهده خودتان است و حتی در این راستا می‌توانید از پشتیبانان حرفه‌ای مجموعه ما کمک بگیرید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد