tabligh tel

تعرفه تبلیغات تلگرام در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات تبلیغات تلگرام
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
417 اسپانسری ربات دانلودر اسپاتیفای (40% تخفیف) توضیحات 4,500,000  تومان 1000/1000 فعال
416 اسپانسری ربات دانلودر اینستاگرام (40% تخفیف) توضیحات 15,000,000  تومان 1000/1000 فعال

چرا به تبلیغات تلگرام نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

پرداخت هزینه تبلیغات تلگرام

تلگرام ادز (Telegram Ads) یکی از روش‌های جدید تبلیغات در تلگرام است که تبلیغ کسب‌وکار شما را میان هزاران مخاطب فعال در گروه و کانال‌ها به اشتراک می‌گذارد. با استفاده از تلگرام ادز می‌توانید تبلیغات خود را تنظیم کرده، آن‌ها را ارائه داده و آمار دقیق و مناسب تبلیغات را پیگیری نمایید. تلگرام ادز در مقایسه با سایر پلتفرم‌های تبلیغاتی هزینه کمتری برای تبلیغات نیاز دارد و این می‌تواند کمک زیادی برای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ به همراه داشته باشد. برای انجام تبلیغات در تلگرام ادز و پرداخت بودجه و هزینه آن می‌توانید از خدمات ادد اینستا استفاده کرده و پس از ثبت نام در این سایت درخواست خود را ثبت کنید. آریاپی درخواست شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

تلگرام ادز چیست؟

پلتفرم تبلیغاتی تلگرام (Telegram Ads) به کاربران امکان ایجاد پیام‌های تبلیغاتی در کانال‌های عمومی با بیش از 1000 دنبال‌کننده را می‌دهد. این ابزار به شما اجازه می‌دهد که به راحتی تبلیغات و بودجه خود را مدیریت کنید، جایی که تبلیغات شما نمایش داده می‌شود را انتخاب کرده و بر عملکرد تبلیغات نظارت داشته باشید.

مزایای استفاده از تلگرام ادز چیست؟

استفاده از تلگرام ادز که یک پلتفرم تبلیغاتی در تلگرام است، می‌تواند برای کسب‌و‌کارها و تبلیغ‌کنندگان از مزایای زیر برخوردار باشد:

 • تلگرام با داشتن میلیون‌ها کاربر فعال، امکان ارتباط با یک مخاطب فعال را فراهم می‌کند.
 • این پلتفرم اجازه می‌دهد تا تبلیغات به صورت متنی، تصویری و حتی ویدئویی انجام شود که این انعطاف در انتخاب فرمت‌های تبلیغاتی می‌تواند به تبلیغ‌های مؤثرتری منجر شود.
 • ابزارهای تلگرام ادز امکان تارگت‌گیری دقیق را بر اساس ویژگی‌های کاربران مانند جنسیت، سن، مکان جغرافیایی و علایق فراهم می‌کند که این امر به کاهش هدر رفت تبلیغات و افزایش بهره‌وری کمک می‌کند.
 • تلگرام ادز آمار دقیق درباره عملکرد تبلیغات را ارائه داده که این به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا بهبودهای لازم را در استراتژی تبلیغاتی خود اعمال نمایند.
 • در مقایسه با سایر پلتفرم‌های تبلیغاتی، تلگرام ادز معمولاً هزینه کمتری برای تبلیغات ارائه می‌دهد که این می‌تواند برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​بسیار مهم باشد.

از این‌رو، استفاده از تلگرام ادز می‌تواند برای تبلیغ‌کنندگان باعث افزایش نرخ تبدیل و بهبود عملکرد تبلیغات شود.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

 • مقاصد تبلیغاتی باید دارای محتوای باکیفیت، اصلی و ارائه یک تجربه کاربری مناسب باشند. کانال‌ها و ربات‌های تلگرام باید هم تصویر نمایه و هم یک متن کامل در بخش « about» یا «description» خود داشته باشند.

 •  
 • حداکثر تا 160 کاراکتر تایپ کنید، یک لینک تلگرام برای تبلیغ اضافه کرده و کانال‌های مورد نظر خود را مشخص کنید. شما می‌توانید هزینه تبلیغات خود را با TON پرداخت کنید.

 •  
 • کاربران به هیچ وجه نمی‌توانند تبلیغات تلگرام ادز را حذف کنند. بنابراین در صورت درج آگهی در کانال، کاربران آن را 100% مشاهده خواهند کرد.

 •  
 • بودجه تبلیغات تلگرام با استفاده از CPM (Cost-Per-Mille) تنظیم می‌شود. این بدان معناست که تبلیغ کنندگان برای هر هزار بازدید از پیام تبلیغاتی خود هزینه دریافت می‌کنند. حداقل بودجه تبلیغات 2 یورو (حدود 2.12 دلار) است.

هزینه تبلیغات در تلگرام به عوامل متعددی مانند نوع تبلیغ، کانال انتخابی و … بستگی دارد. شما می‌توانید لیست تعرفه‌های بسیاری از کانال‌ها را به صورت رایگان در صفحه دیسکاور جریان مشاهده نمایید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد