Telegram boost

تعرفه بوست تلگرام در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

بوست تلگرام
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
354 بوست کانال تلگرام توسط کاربران پریمیوم (1 روزه) توضیحات 2,850,000  تومان 1000/10 فعال
353 بوست کانال تلگرام توسط کاربران پریمیوم (7 روزه) توضیحات 13,500,000  تومان 10000/5 فعال

چرا به بوست های تلگرام نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

مزایای خرید بوست تلگرام

  • فعال‌سازی استوری کانال تلگرام
  • ارتباط عمیق‌تر با کاربران
  • کمک به رشد کانال تلگرام

بهترین راه فعال کردن ممبرهای کانال تلگرام، استفاده کردن از سرویس بوست کانال تلگرام هست. در این حالت استوری به همه کاربران کانال نمایش داده میشود. با فعال‌سازی استوری کانال تلگرام، می‌توانید از این ویژگی برای اطلاع‌رسانی، بازاریابی و ایجاد تعامل با کاربران خود استفاده کنید.

محدودیت‌های خرید بوست تلگرام

  • هر اکانت پریمیوم تلگرام فقط می‌تواند یک کانال را در روز بوست کند. این بدان معناست که ممکن است تا چندین روز طول بکشد تا سفارش شما پردازش شود، به خصوص اگر تعداد زیادی سفارش وجود داشته باشد.
  • هر بوست فقط برای 24 ساعت برای کانال شما فعال است. پس از آن، بوست به کانال دیگری منتقل می‌شود و از میزان بوست‌های شما کاسته می‌شود.

با توجه به اینکه استوری یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های تلگرام است، می‌تواند برای افزایش تعامل کاربران با کانال شما بسیار مفید باشد. بنابراین، اگر قصد دارید از استوری برای رشد کانال خود استفاده کنید، خرید بوست تلگرام می‌تواند یکی از راه‌های موثر برای این کار باشد.

مزایای خرید boost تلگرام از ادد اینستا

1- امکان سفارش از 10 عدد تا هزاران عدد : در اکثر فروشگاه ها به صورت پکیجی می‌توانید بوست خریداری کنید ، در صورتی که در ادد اینستا به تعداد مورد نظر می‌توانید boost تهیه کنید.

2- بوست همیشه ارزان تلگرام : در ادد اینستا ، boost تلگرام را به ارزان ترین قیمت ممکن ‌میتوانید تهیه کنید. در صورتی که فروشگاهای را ارزان‌تر از ادد اینستا معرفی کنید ، کد تخفیف ارزان‌تر از آن فروشگاه را دریافت خواهید کرد !

3- انواع کیفیت : انواع کیفیت ، زبان ، کشور را می‌توانید برای بوست کانال خود تهیه کنید.توجه کنید که بوست فیک تلگرام هیچ تفاوتی با بوست واقعی برای فعال سازی امکانات کانال ندارد!

4- تنظیم سرعت : با ادد اینستا می‌توانید مشخص کنید که در چه ساعتی یا روزانه به چه میزان بوست برای شما ارسال شود !

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

خیر، خرید بوست تلگرام خطرناک نیست. بوست‌های تلگرام توسط اکانت‌های واقعی و پریمیوم تلگرام انجام می‌شوند.

 

خرید بازدید استوری تش

قیمت خرید بوست تلگرام به تعداد بوست‌های خریداری شده بستگی دارد. قیمت هر بوست در حال حاضر 50 هزار تومان است.

 

به درآمد برسید.

برای خرید بوست تلگرام، می‌توانید به سایت‌های مختلفی مراجعه کنید. یکی از سایت‌های معتبر برای خرید بوست تلگرام، سایت ادد اینستا است.

 
خیر ! اگر شما اکانت پرمیوم داشته باشید ، برای کانال خود 3 بوست می‌توانید ارسال کنید و برای فعال سازی boost چنل ، نیاز است حداقل 100 بوست داشته باشید ! (به میزان 0.01% از ممبر های کانال خود)
 
حداقل نیاز است 100 بوست دریافت کنید ، آن هم اگر امکان مورد نظر در لول های بالاتر نباشد !(جدول امکانات لول ها را بررسی کنید)
 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد