tstory tele

تعرفه استوری تلگرام در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

استوری تلگرام
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
333 ? ویو استوری تلگرام (باکیفیت) توضیحات 60,000  تومان 50000/10 فعال
334 بازدید استوری تلگرام باکیفیت توضیحات 90,000  تومان 100000/10 فعال
336 لایک استوری تلگرام توضیحات 165,000  تومان 10000/10 فعال

چرا به استوری های تلگرام نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

استوری تلگرام چیست؟

همانطور که مستحضر هستید قابلیت استوری نیز به برنامه تلگرام اضافه شد و در حال حاضر تمامی کاربران این اپلیکیشن می توانند از این قابلیت آن نیز بهره ببرند. به این ترتیب در تلگرام نیز شما می توانید استوری های خود را با دوستان و مخاطبان مدنظر به اشتراک بگذارید. حتی قرار است امکان افزودن فیلم، کپشن، عکس و لینک به استوری ها در آینده ای خیلی نزدیک نیز فراهم شود. به این ترتیب شما می توانید در صفحه پروفایل تلگرام خود استوری هایتان را بین ۶، ۱۲, ۲۴ و یا حتی تا ۴۸ ساعت به نمایش بگذارید.

جالب است بدانید که در تلگرام می توانید استوری هایی را که به واسطه دیگر مخاطبان تان اشتراک گذاری شده است، را مخفی کنید و آن استوری ها را به لیست مخفی انتقال دهید و از این طریق از نمایش آنها در صفحه اصلی تلگرام خود جلوگیری نمایید. دیگر ویژگی قابلیت استوری تلگرام این است که شما می توانید، پست کانال های تلگرامی (خرید کانال تلگرام) خود را نیز به آن اضافه کنید و به همراه استوری تلگرام پست هایتان را نیز به نمایش بگذارید.

مزایای خرید ویو استوری تلگرام عبارتند از:

  • افزایش دیده شدن استوری‌ها
  • افزایش تعامل با استوری‌ها
  • افزایش فروش
  • افزایش اعتبار اکانت

اهمیت خرید بازدید استوری تلگرام چیست؟

هر چقدر بازدید استوری تلگرام (Telegram view story) شما بیشتر باشد، به همان اندازه شرایط برای رشد صفحه تان در این پلتفرم مساعدتر می شود. به عبارت دیگر یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می کند از قابلیت های تلگرام برای رسیدن به اهداف مد نظر خود بهره بیشتری ببرید، بازدید استوری تلگرام است.

روش های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند آمار بازدید استوری تلگرام خود را بالا ببرید، اما در بین همه آنها خرید بازدید استوری تلگرام بهترین و کاربردی ترین گزینه محسوب می شود. زیرا از این طریق به راحتی می توانید آمار بازدید استوری تلگرام خود را به سرعت افزایش داده و به رقم مطلوب برسانید.

به این ترتیب با خرید ویو استوری تلگرام خیلی راحت و همچنین با سرعت بیشتری، می توانید رونق کسب و کار خود را افزایش داده و همچنین برند خود را به یک برند مشهور تبدیل کنید. زیرا هر چقدر آمار بازدیدهای تان بالا باشد، کاربران تمایل بیشتری برای پیوستن به کانال شما خواهند داشت‌. در نتیجه می توان گفت که خرید این سرویس علاوه بر افزایش تعاملات کانال، شرایط مناسبی را برای جذب ممبرهای واقعی تلگرام (خرید ممبر واقعی تلگرام) نیز فراهم می کند.

البته ناگفته نماند که کیفیت بازدید استوری نیز مهم بوده و شما باید به دنبال بازدیدهایی باشید که به واسطه کاربران واقعی تلگرام صورت می بگیرد. به عبارت دیگر آن چیزی که به شما کمک می کند از این قابلیت جدید تلگرام بیشترین استفاده را ببرید، بازدید واقعی استوری است. به همین دلیل جهت دریافت آن حتماً باید به سایت های معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

اگر شما بتوانید یک سایت معتبر را برای خرید بازدید استوری تلگرام انتخاب کنید، مسلماً بازدیدهایی که به استوری شما اضافه می شوند، واقعی خواهند بود. بهتر است بدانید که علاوه بر بازدیدهای واقعی و با کیفیت، بازدید استوری فیک نیز وجود دارد و همین عامل حساسیت خرید در این رابطه را بالاتر می برد. متاسفانه سایت های نامعتبر برای کسب سود و منفعت خود، تلاش می کنند که مشتریان خود را فریب داده و علی رغم دریافت قیمت بالا، بازدیدهای فیک و غیر واقعی را به استوری آنها اضافه کنند. از این رو بهترین کار برای دریافت خدمات قابل اعتماد در این رابطه، انتخاب سایت های خوشنام و شناخته شده نظیر ادد اینستا است.

خرید بازدید استوری تلگرام بر میزان کسب درآمد از تلگرام شما تاثیر مستقیمی می گذارد. به عبارت دیگر اگر جز آن دسته کسانی هستید که از طریق قابلیت های تلگرام خدمات و محصولات خود را به بازار هدف معرفی می کنید، بهتر است بدانید که این سرویس نیز از جمله مواردی است که در این رابطه می تواند به کمک شما بیاید.

زیرا به لطف این سرویس میزان محبوبیت پروفایل تلگرام شما افزایش پیدا کرده و به راحتی در لیست کاربران شناخته شده آن قرار خواهید گرفت. بنابراین علاوه بر فراهم شدن شرایط مناسب برای معرفی بهتر و مناسب تر کسب و کار، کالا و خدمات خود، می توانید از طریق دریافت سفارش تبلیغات نیز به درآمد برسید.

منظور از بازدید استوری تلگرام تعداد دفعاتی است که مخاطبان و کاربران از استوری های شما در این پلتفرم بازدید (خرید ویو تلگرام) می کنند. لازم به ذکر است که یکی دیگر از معیارهای مهم اندازه گیری موفقیت و رشد شما در پلتفرم تلگرام، آمار بالای بازدید واقعی استوری آن است. پس هر چقدر تعداد بازدید استوری های شما بیشتر باشد، به همان میزان احتمال موفقیت شما نیز بالاتر رفته و می توانید به جایگاه بالاتری در آن دست پیدا کنید.

خیر، سرویس‌های ما طبق الگوریتم‌های تلگرام تهیه شده‌اند و مشکلی برای اکانت شما پیش نمی‌آید.

 

سفارش شما بعد از ثبت به صورت آنی در سرور ثبت و ارسال می‌شود.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد