Third services

تعرفه خدمات تردز در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات تردز
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
277 فالوور تردز + جبران ریزش 30 روزه توضیحات 75,000  تومان 5000/100 فعال
278 فالوور تردز (با کیفیت) توضیحات 75,000  تومان 20000/10 فعال
279 ❤️ لایک تردز (ارزان) توضیحات 105,000  تومان 5000/50 فعال
274 ❤️ لایک تردز (کیفیت متوسط) توضیحات 150,000  تومان 20000/50 فعال
280 ری شیر پست تردز (ارزان قیمت) توضیحات 431,000  تومان 5000/10 فعال
275 ری شیر پست تردز توضیحات 479,000  تومان 5000/10 فعال
281 ❤️ لایک تردز (باکیفیت) توضیحات 600,000  تومان 10000/10 فعال
276 کامنت دلخواه تردز توضیحات 645,000  تومان 1000/10 فعال

چرا به خدمات تردز نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

برنامه threads چیست؟

Threads یک پیام‌رسان است که ابتدا برای کاربران اینستاگرام طراحی و ارائه شده است. این اپلیکیشن به کاربران اینستاگرام امکان می‌دهد به راحتی و در قالب محتوای متنی با دوستان خود در سایر پلتفرم‌ها ارتباط برقرار کنند. Threads علاوه بر اینکه اطلاعات کاربران را با اپلیکیشن اینستاگرام همگام می‌کند (مانند دایرکت‌ها)، تمامی دنبال‌کنندگان کاربران را به این پلتفرم منتقل می‌کند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند به فالوئرهای اینستاگرامی خود در این محیط دسترسی داشته باشند. به این ترتیب، Threads به کاربران اینستاگرام این امکان را می‌دهد تا ارتباطاتشان را در یک بستر جداگانه و متمرکز بر پیام‌رسانی بهبود بخشند.

چرا در تردز نیاز به لایک بیشتری داریم؟

هنگامی که بتوانیم با محتوایی که در تردز منتشر میکنیم آمار مناسبی را بدست آوریم، میتوانیم مسیر رشد خود را هموار تر سازیم؛ چرا که پست های جذاب غالبا توسط افراد بیشتری لایک میشوند و همچنین ری شیر کردن پست ها میتواند مخاطبین واقعی و فعال یک پیج را افزایش دهد. افزایش آمار لایک ها در تردز تاثیر بسیار زیادی در روند پیشرفت پیج دارد. با جذب لایک های بیشتر میتوانیم فالوور های خود را بصورت ارگانیک افزایش دهیم و شاهد افزایش آمار پیجمان باشیم. همچنین برای اینکه بتوانیم در صدر پست های کاربران تردز قرار بگیریم نیاز به لایک های بیشتری داریم. این ها تنها برخی از دلیل هایی هستند که کاربر تصمیم به خرید لایک تردز میگیرد. اما راه و روش های بسیار زیادی نیز وجود دارد که علاوه بر خرید لایک میتواند کمک حال پیج شما برای رسیدن به لایک های بیشتری نیز باشد.

چه مزایایی در خرید لایک تردز وجود دارد؟

خوب لازم به ذکر است که بگوییم خرید لایک تردز میتواند مزایای بسیار زیادی را برای ما به دنبال داشته باشد؛ چرا که هنگامی که اقدام به خرید لایک میکنیم، افراد بسیار زیادی پست ما را مشاهده میکنند و در واقع خودش به نوعی حتی یک تبلیغات بزرگ نیز محسوب میشود. هنگامی که پست ما توسط افراد مختلف لایک میشود، احتمال اینکه این کاربران جذب پیج ما شده و تبدیل به فالوور هایمان شوند نیز هست. با افزایش لایک ها طبیعتا افراد بیشتری شروع به گفتگو درباره پست ما میکنند و علاوه بر لایک ها آمار ری شیر و کامنت پست ما در تردز نیز افزایش می یابد که بدون شک نتیجه آن میتواند به رشد فالوور های پیچمان ختم شود. برخی از مزایای خرید لایک تردز شامل موارد زیر میشود.

استفاده صحیح از ابزار های تردز

هنگامی که در تردز قصد دارید پستی را منتشر کنید باید از ابزار های تردز نیر به درستی استفاده کنید؛ تردز آپشن های مختلفی را در اختیار شما قرار داده است که به کمک آنها بتوانید پست هایی را منتشر کنید که بیشترین بازخورد را برای شما داشته باشند. این درست است که تردز بیشتر برای رد و بدل محتوا های متنی به کار میرود اما ابزار های تردز به شما این اجازه را میدهند که حتی از تصاویر و ویدیو های مختلف نیز استفاده کنید و در نهایت کیفیت به انتشار آنها بپردازید. گاهی یک تصویر یا یک فیلم میتواند نگاه بسیاری از فالوور هایتان را به خودش جذب کند و سبب رشد بیشتر آمار لایک های پست شما شود. همچنین برای نتیجه گیری بهتر در پیشرفت آمار لایک های پستتان میتوانید موارد زیر را نیز به خاطر بسپارید.

  • رعایت اصول نگارشی در تردز : هنگامی که در تردز قصد دارید متنی منتشر سعی کنید نگارش آن را به صورت خوانا و صحیح انجام دهید تا کاربران به سادگی منظور شما را بفهمند و آن را لایک کنند. برخی از افراد در نگارش محتوای خود دچار مشکل هستند و متاسفانه گاها باید چند بار یک تکست را خواند تا متوجه منظور نویسنده شد که طبیعتا اینکار جذابیت پست را از بین میبرد و بسیاری از افراد نه تنها پست را لایک نمیکنند بلکه حاظر به مطالعه دوباره آن هم نیستند. رعایت اصول نگارشی در تردز میتواند سبب افزایش لایک های واقعی بیشتری شود.
  • توجه به اصول هشتک گذاری : قطعا با هشتگ ها آشنا هستید. هشتگ ها اهمیت بسیار زیادی در شناخته شدن پیج شما و یافتن آن توسط سایر افرادی که به واسطه جستجو به دنبال مطلبی میگردند، میباشد. با استفاده صحیح از هشتگ ها میتوانید شاهد افزایش بیشتر لایک های خود در تردز باشید.
  • استفاده از اینستاگرام : اپلیکیشن تردز در مجاورت اینستاگرام کار خود را آغاز کرده است. لذا باید همزمان از هر دوی این برنامه ها به نحو صحیح استفاده کنید تا آمار لایک های خود را ارتقا ببخشید. برای مثال هنگامی که پستی در تردز منتشر میکنید، کافی است همان را در استوری اینستاگرام خود نیز به اشتراک بگذارید تا علاوه بر فالوور های تردز شما تمامی مخاطبین اینستاگرامتان نیز پست شما را مشاهده کنند و با بازخوردشان سبب افزایش لایک های پست تردز شما گردند.
realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

هنگامی که در تردز پستی منتشر میکنید، طبیعتا انتظار دارید در زودترین زمان ممکن بیشترین لایک را دریافت کنید؛ از این رو کلیه سفارشات لایک تردز بصورت فوری برای کاربران عزیز ارسال میگردد.

خدمات لایک تردز ارائه شده شامل بالاترین کیفیت ممکن در مارکت میباشد و در انواع پروفایل های ایرانی و خارجی بصورت واقعی به مشتریان گرامی عرضه میشود.

روش های بسیار زیادی برای افزایش لایک تردز وجود دارد اما خرید لایک تردز یک راه تضمینی است که به سادگی و در کوتاه ترین زمان شاهد افزایش لایک های خود خواهید بود.

با خرید لایک تردز شما میتوانید به لایک های زیادی دست پیدا کنید که علاوه بر رشد مثبت آمار شما، محبوبیت و اعتبار بیشتری را برای پروفایلتان به ارمغان می آورد.

از آنجایی که خدمات فروش لایک تردز در ادد اینستا با بالاترین کیفیت ممکن و بصورت واقعی به مشتریان محترم عرضه میشود شما شاهد ریزشی در لایک های خریداری شده نخواهید بود.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد