tiktok

تعرفه فالوور تیک تاک در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

فالوور تیک تاک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
428 فالوور تیک تاک فوق ارزان توضیحات 98,000  تومان 500000/10 فعال
429 فالوور تیک تاک توضیحات 225,000  تومان 100000/10 فعال
109 فالوور خارجی تیک تاک توضیحات 300,000  تومان 10000/100 فعال
110 فالور تیک تاک کیفیت خوب توضیحات 525,000  تومان 100000/100 فعال

چرا به فالوور تیک تاک نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

چرا خرید فالوور تیک تاک واقعی و ارزان ضروری است؟

اگر می‌خواهید در بهترین و به‌روزترین شبکه‌ی اجتماعی حال حاضر در دنیا فعالیت کنید و به شهرت برسید، خرید فالوور تیک تاک یکی از کارهای مهم و ضروری است که باید انجام دهید.

همانطور که میدانید تیک تاک یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که تمام افراد با هر سنی از در آن فعالیت می‌کنند و از محتوای آن لذت می‌برند.

تیک تاک این امکان را برای مخاطبین خود فراهم کرده که بتوانند ویدیوهای کوتاه بسازند و آن را در پروفایل اختصاصی خود در تیک تاک منتشر کنند.

آیا برای خرید فالوور تیک تاک به پسورد نیاز اکانت‌مان نیاز است؟

خیر! ما هرگز از شما پسورد را درخواست نخواهیم کرد. اکانت شما همیشه امن باقی خواهد ماند و ما هیچکدام از مشخصات پیج شما را از شما نمی‌خواهیم. تنها چیزی که برای خرید فالوور تیک تاک از ادد اینستا احتیاج دارید آیدی پیج تیک تاک شما است. 

توجه داشته باشید که اگر سایتی برای خرید فالوور تیک تاک از شما پسورد درخواست کرد، به هیچ عنوان اینکار را انجام ندهید، چرا که به صدرصد قصد شیادی داشته و می‌خواهد پیج شما تصاحب کند.

مزایای فالوور بدون ریزش تیک تاک

استفاده از سرویس خرید فالوور تیک تاک بدون ریزش فروشگاه ایرانی لایک، بهترین نوع فالوور تیک تاک می باشد. شما می توانید برای بالا بردن آمار دنبال کنندگان پیج خود این محصول را خریداری کنید. چرا که همانند سایر شبکه های اجتماعی در پلتفرم تیک تاک نیز تعداد فالوور حساب کاربری شما از نظر دیگر کاربران بسیار مهم می باشد. برای اعتماد به صفحه و یا کسب و کار و محصولی که ارائه می دهید، اولین نکته ای که مورد توجه کاربران قرار می گیرد، تعداد فالوور پیج شما می باشد.

همچنین در گام دوم باید تعداد لایک ها و بازدیدهایی که از پست شما انجام شده است با تعداد دنبال کنندگانی است که حساب کاربریتان را فالو کرده اند، نسبت مساوی داشته باشد. زمانی که برای حساب کاربری خود از فالوورهای فیک و بدون کیفیت خریداری کنید، عواقب بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت. به این دلیل که کاربران این شبکه اجتماعی با توجه به تعداد فالوورهایتان به پیج شما  اعتماد می کنند.

زمانی که بسیاری از فالوورهای حساب کاربری شما به یکباره ریزش کنند و کم شوند، شما در دید دنبال کنندگان خود یک متقلب جلوه خواهید کرد. باید بدانید که دیگر حساب کاربری شما از اعتبار و قوت قبل برخوردار نخواهد شد. همچنین همان تعداد فالوور تیک تاک واقعی که با زحمت و گذاشتن زمان بسیار جذب نموده اید را نیز از دست خواهید داد. این اتفاق اصلا از نظر قوانین پلتفرم تیک تاک قابل قبول نمی باشد.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

خیر فالوور های تیک تاک ایرانی نیستن چرا که اصلا همچین زیرساختی برای تیک تاک فعلا وجود ندارد و کاربران از سراسر دنیا هستند.

 

خیر. لطفا حتما قبل از ثبت سفارش پیج را از حالت خصوصی یا همان private به حالت عمومی یا همان public در بیاورید و تا اتمام سفارش آنرا تغییر ندهید.

 

مقدار Unfollow سیستم ما بسته به جذابیت پیج شما متغییر است و نهایتا بین 5 تا 15 درصد در مدت زمان زیاد است. توجه داشته باشید که ما کمترین آنفالو ممکن را در این tik tok را داریم.

 

بسته به مقدار سفارش شما متغییر است. به طور مثال: 1000 فالوور (2 ساعت) و 10000 فالوور ( 1 روز )

 

فالوگیری و افزایش لایک در سیستم ما طبیعی است و بین 5 دقیقه تا 6 ساعت متغیر است.

 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد