Twitch services

تعرفه خدمات توییچ در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات توییچ
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
298 فالوور توییچ توضیحات 23,000  تومان 10000/100 فعال
301 فالوور توییچ ارزان توضیحات 23,000  تومان 5000/50 فعال
299 فالوور توییچ + جبران ریزش 30 روزه توضیحات 60,000  تومان 20000/50 فعال
302 بازدید کانال توییچ توضیحات 165,000  تومان 100000/10 فعال
300 فالوور توییچ باکیفیت توضیحات 255,000  تومان 10000/10 فعال

چرا به خدمات توییچ نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

شبکه اجتماعی توییچ چیست؟

شبکه اجتماعی توییچ مجموعه ای است که به کاربران خود امکان ساخت فیلم های لایو را می دهد. اگرچه به مانند دیگر شبکه های اجتماعی مانند YouTube ، یا Dailymotion نیز قادر به ارسال فیلم های معمولی خواهید بود، ولی در حال حاضر بیشتر کانال های مانا در این پورتال بر روی ویژگی Gaming متمرکز شده است.
ظاهراً در ارتباط بودن با بسیاری از کانال های شبکه اجتماعی توییچ فارغ از اینکه به اندازه سایر شبکه های اجتماعی، نیاز به داشتن مشترک، نتایج خارق العاده ای می گیرند. در این حوزه افرادی هستند که تنها بین 500 تا 1000 مشترک دارند لیکن درآمد مناسبی کسب می کنند. این کاربران منحصرا از این شبکه اجتماعی برای زندگی استفاده نمی کنند، بلکه از آن به عنوان مقدمه و سکوی پرتابی برای آنچه که میخواهند در آینده بدست آورند بره می گیرند(البته اگر به طور مداوم محتوای در شان موضوع ایجاد کنند).

برخی مزیت‌های شبکه اجتماعی توییچ

مزیت اصلی توییچ در مقایسه با یوتیوب یا دیگر شبکه های اجتماعی همسان که تفاوت چشمگیری به نظر می رسد شاید به زبان ساده کمی مشکل باشد. این نکته که کاربران به سختی می توانند از ورود به رقابت اجتناب کنند، در حقیقت به علایق، شغل و حوزه صنعت خودش وابسته است. شما عملا تنها فردی هستید که بر این زبان و کار با این موضوع سر و کار داشته و بر آن تمرکز می کنید، بنابراین قادر خواهید بود به یک عنصر تأثیرگذار در شبکه اجتماعی توییچ تبدیل شوید. این یک واقعیت است و علیرغم راه نسبتا دشواری که در پیش دارید، با مدیریت و کسب دانش حداقلی می توانید در کانال های جدید به یک فرد جدید و با نفوذ تبدیل شوید. اگر یک کلمه کلیدی را در YouTube جستجو می‌کنید، کانال های زیادی که به همان موضوع پرداخته اند و رتبه بندی یک ویدیوی جدید را دشوار می سازند، وجود دارد. با این حال، با شبکه توییچ، عکس این اتفاق برای شما خواهد افتاد. شبکه اجتماعی توییچ در مقابل یوتیوب مزایای دیگری نیز دارد، به عنوان مثال بر خلاف YouTube ، برای ایجاد یک کانال سود ده به تعداد مشترک زیادی نیاز ندارید. برای استارت، مدیران این شبکه محبوب به شما مزایای دیگری می دهند.
اگر در حال حاضر تعداد نسبتاً مناسبی مشترک دارید، قادر به پیاده سازی یک استراتژی بازاریابی از طریق ایمیل برای تجارت آنلاین خود خواهید بود. علاوه بر این، با توجه به امکان ارائه فیلم ها به صورت پخش لایو استریم، برای تعامل با مشترکان خود به صورت آنلاین، می توانید فهرست ایمیل خود را افزایش دهید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

در سرویس ها ، هم سرویس فالوور ایرانی و هم فالوور خارجی توییچ داریم. با انتخاب گزینه “توضیحات” هر سرویس ، می توانید توضیحات کامل مربوط به سرویس را مشاهده کنید.در سرویس فالوور های خارجی توییچ ، فالوور ایرانی هم وجود دارد.
 
ما انواع فالوور (سابسکرایب تووییچ) فیک و واقعی را برای خرید قرار داده ایم ، به این مسئله توجه کنید که کیفیت فالوور های فیک به هیچ عنوان مشابه به فالوور های واقعی نبوده و لطفا کیفیت خدمات شیراز سوشال را با سرویس های فیک نسنجید.
 
توییچ مانند اینستاگرام هیچ محدودیتی برای فالوور پیج ها اعمال نمیکند ، به همین دلیل اکثر سرویس های ما ، بدون ریزش هستند.به هنگام ثبت سفارش ، گزینه توضیحات هر سرویس را مطالعه کنید.
 

از جولای 2018، اشتراک کامل آمازون پرایم 7.99 پوند / 12.99 دلار در ماه یا 79 پوند / 99 دلار برای یک سال هزینه داشته است. از طرف دیگر، می توانید اشتراک Prime Video را با قیمت 5.99 پوند / 8.99 دلار خریداری کنید که یک سرویس پخش ویدئو با فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است.

همچنین شامل اشتراک توییچ اکانت خواهد بود. علاوه بر اینها، نسخه آزمایشی یک ماهه Amazon Prime در دسترس می باشد، بنابراین می‌توانید ویژگی‌ها را بررسی کرده، چند بازی رایگان دانلود کنید و دانش‌آموزان هم می‌توانند به تخفیف‌هایی در Amazon Prime از جمله شش ماه اشتراک رایگان دسترسی داشته باشند.

دریافت Twitch Prime یک فرآیند نسبتاً ساده است؛ اگر عضو آمازون پرایم نیستید، می‌توانید از طریق توییچ یا آمازون عضو شوید. در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد