Twitter comment

تعرفه کامنت توییتر در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

کامنت توئیتر
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
316 کامنت تعریف از پست توییتر توضیحات 1,406,000  تومان 1000/5 فعال
317 کامنت تعریف و تمجید از شخص توییتر توضیحات 1,406,000  تومان 1000/5 فعال
318 کامنت تعریف از پست آموزشی توییتر توضیحات 1,406,000  تومان 1000/5 فعال
319 کامنت اخبار توییتر توضیحات 1,406,000  تومان 1000/5 فعال
320 کامنت عمومی توییتر (مناسب پست متن) توضیحات 1,406,000  تومان 1000/5 فعال
321 کامنت طنز توییتر توضیحات 1,406,000  تومان 1000/5 فعال
315 کامنت دلخواه توییتر توضیحات 1,562,000  تومان 1000/5 فعال
322 کامنت ایموجی توییتر (X) توضیحات 3,000,000  تومان 1000/10 فعال

چرا به کامنت توییتر نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

کامنت توییتر چیست؟

لازم به ذکر است که برای توسعه کسب و کار خود در توییتر و حتی افزایش بازدید صفحه‌ای شخصی نیازمند افزایش ارتباط با مخاطب خود هستید. تنها و البته بهترین راه برای ایجاد تعامل و ارتباط به صورت کامنت است.

به‌صورت‌کلی به واکنش‌ها، پاسخ‌ها و نظراتی که افراد دیگر به توییت‌های ارسالی شما می‌دهند، کامنت توییتر می‌گویند. در رسانه اجتماعی توییتر وقتی شما توییتی را در صفحه خود ارسال می‌کنید، افراد دیگر با زدن روی دکمه‌ای که به شکل ابر است و درست زیر توییت شما قرار دارد می‌توانند به مطلب ارسالی شما واکنش نشان دهند. نظر افراد به صورت کامنت زیر توییت ارسالی شما ظاهر می‌شود و هم شما و هم افرادی که از صفحه شما بازدید می‌کنند می‌توانند این کامنت‌ها را مشاهده کنند.

اهمیت کامنت در توییتر

کامنت بیشترین نقش را در ایجاد حس اجتماعی اپلیکیشن توییتر ایفا می‌کند. مشارکت در مکالمات، بیان نظرات و بینش‌های متفاوت، انتقادات و پیشنهاداتی که افراد نسبت به طرز تفکر یکدیگر دارند، پرسیدن سوالات و به اشتراک گذاشتن اطلاعات همگی از طریق کامنت صورت می‌پذیرد.

به افرادی که برای کسب و کار خود صفحه‌ای در توییتر دارند و در تلاش برای توسعه بیشتر آن هستند توصیه می‌شود که برای کامنت‌های این صفحه وقت بیشتری بگذارند. میزان احترام و توجه مخاطب نسبت به کسب و کار شما با میزان احترام و توجهی که شما به نظرات آن‌ها در کامنت می‌گذارید، ارتباط مستقیم دارد. به این معنی که هر چقدر شما توجه بیشتری به کامنت افراد داشته باشید، بازخورد مثبت‌تری نیز دریافت می‌کنید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

تاثیر بالای کامنت در بازخورد مثبت صفحه شما، اهمیت خرید کامنت توییتر را نشان می‌دهد. هر چقدر صفحه شما کامنت بیشتری داشته باشد، میزان اعتماد و توجه افراد به آن بیشتر می‌شود. برای درک بهتر این گفته بهتر است خودتان را به جای مخاطب پیجتان قرار دهید. شما برای صفحه‌ای که پر از نظرات مختلف است اهمیت بیشتری قائل می‌شوید یا برای پیجی که کامنتی در آن وجود ندارد؟ جواب این سوال کاملا واضح است

پاسخ این سوال منفی است. خرید کامنت برای توییتر هیچ خطری به‌صورت‌کلی برای حساب توییتر شما نخواهد داشت، اما توجه داشته باشید که شرکتی که از آن کامنت خریداری می‌کنید نباید از صفحاتی که قوانین توییتر را نقض می‌کنند، استفاده کند؛ چراکه این امر باعث بستن حساب یا تعلیق آن می‌شود.

خیر. قبل از خرید حتما باید اکانت‌تان را در حالت عمومی (Public) قرار دهید. اگر وسط پروسه اعمال کامنتها، اکانت‌تان را خصوصی کنید، سفارش‌تان به طور کامل اعمال نمی‌شود و عواقب آن با خود شما خواهد بود.

خیر. رعایت حریم خصوصی مشتری‌ها اولویت ماست. برای ثبت سفارش تنها به نام کاربری‌تان نیاز داریم. اگر سایتی از شما درخواست اطلاعات شخصی‌تان را داشت، به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

بله یکی از مزایای خرید کامنت ایکس تعامل بیشتر با کاربران است که می‌تواند افزایش فالوور را به دنبال داشته باشد.

 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد