Twitter retweet

تعرفه ریتوئیت توییتر در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

ریتوئیت توئیتر
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
235 ری پست توییتر (ارزان) توضیحات 23,000  تومان 1000/100 فعال
234 ری پست واقعی توئیتر توضیحات 255,000  تومان 250/50 فعال
233 ری توئیت توییتر توضیحات 350,000  تومان 20000/10 فعال

چرا به ریتوئیت توییتر نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

ریتوییت در توییتر چیست؟

در توییتر بر خلاف پلتفرم‌های دیگر مانند اینستاگرام پست‌های متنی به اشتراک گذاشته می‌شود. ممکن است با دیدن برخی اصطلاحات مانند ریتوییت در توییتر آن‌ها را نشناسند و حتی در تلفظ آن‌ها نیز به مشکل خورده باشید.

 طبق اطلاعات دریافتی مشخص شده است بعضی از کاربران قدیمی توییتر لغت ریت را اشتباه تلفظ کرده  یا حتی نمی‌شناسند. لغت ریت مخفف ریتوییت بوده و به‌معنی ارسال مجدد، بازاشتراک‌گذاری و بازنشر توییتر خود یا شخص دیگری است. به‌طور‌کلی با خرید ریتوییت ١٠٠% واقعی به خود و دیگران کمک خواهید کرد تا به‌سرعت توییتی را برای همه‌ دنبال‌کنندگان خود به‌اشتراک بگذارید و حتی شما می‌توانید توییت‌های خود یا توییت‌های دیگران را ریتوییت کنید.

اهمیت ریتوییت در توییتر چیست؟

شاید بتوان گفت ریتوییت‌ها در رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر یکی از ابزار‌های مهم جهت دستیابی به موفقیت محسوب می‌شوند. برخی از حساب‌های توییتری به تعداد فالوور‌های خود می‌بالند درصورتی‌که ممکن است این تعداد فالوور بدون فعالیت و خارج از محتوای حساب شخصی شما و حتی منفعل باشند که در این صورت تعداد آن‌ها مهم نیست.

 پس مهم‌ترین نکته در افزایش بازدید حساب توییتری شما افزایش تعداد فالوور منفعل نیست، بلکه ریتوییت‌هایی است که دریافت می‌کنید؛ زیرا این ریت‌ها به شما می‌گوید که کاری که در توییتر انجام می‌دهید درست و متناسب با هدف شما است. بنابراین، با خرید ریتوییت می‌توانید بیش‌از‌پیش پیشرفت کنید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

بله. امکان بازنشر توییت های شما وجود دارد.

ریتوییت توییت شخصی برای او بهتر است، زیرا افراد بیشتری توییت او را به این شکل می بینند.

خیر. قبل از خرید حتما باید اکانت‌تان را در حالت عمومی (Public) قرار دهید. اگر وسط پروسه اعمال ریتوییت‌ها، اکانت‌تان را خصوصی کنید، سفارش‌تان به طور کامل اعمال نمی‌شود و عواقب آن با خود شما خواهد بود.

خیر. رعایت حریم خصوصی مشتری‌ها اولویت ماست. برای ثبت سفارش تنها به نام کاربری‌تان نیاز داریم. اگر سایتی از شما درخواست اطلاعات شخصی‌تان را داشت، به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

مجموعه ما کاملا با الگوریتم‌های توییتر و حساسیت‌های آن آشناست، به همین خاطر نیازی به نگرانی نیست، زیرا این ریتوییت‌ها به هیچ عنوان برای پیج‌تان مشکل ساز نمی‌شوند.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد