facebook

تعرفه بازدید ویدیو فیسبوک در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

بازدید ویدیو فیسبوک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
108 بازدید ویدیو فیسبوک (واقعی) توضیحات 15,000  تومان 1000000/500 فعال
106 بازدید ویدیو فیسبوک (ارزان) توضیحات 20,000  تومان 10000/100 فعال
107 بازدید ویدیو فیسبوک (باکیفیت) توضیحات 90,000  تومان 1000000/500 فعال

چرا به بازدید ویدیو فیسبوک نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

چگونه می توان خرید سرویس بازدید ویدئو فیسبوک را انجام داد؟

سرویس بازدید ویدئو فیسبوک از جمله سرویس های متنوع و بسیار باکیفیتی است که وب سایت معتبر و باسابقه  ادد اینستا با پنل های بروز و کارآمد خود در اختیار کاربران فیسبوک قرار می دهد. ادد اینستا عرضه کننده خدمات و سرویس های مجازی برای بسیاری از شبکه های اجتماعی است که تا کنون با خدمات بی نظیر خود توانسته موفقیت های بزرگی را به کاربران این پلتفرم ها ارائه دهد. خرید هر یک از سرویس های فیسبوک ادد اینستا شما را به مشتری دائم ما تبدیل خواهد کرد زیرا موفقیت های بزرگ پیج فیسبوک شما تنها با صرف هزینه اندکی به راحتی محقق خواهد شد.

تضمین کیفیت سرویس ها و خدمات مجازی ادد اینستا چگونه است؟

هرچه کیفیت خدمات و سرویس های یک وب سایت بالاتر باشد به طور حتم رضایت کاربران آن نیز افزایش خواهد یافت و فروش بیشتری برای وب سایت رقم خواهد خورد از این رو کادر حرفه ای ادد اینستا همواره در تلاش هستند، بهترین های خود را با تضمین کارایی و کیفیت در اختیار کاربران خود قرار دهند.

آیا سرویس بازدید ویدئو فیسبوک واقعی است؟

ادد اینستا سرویس بازدید ویدئو فیسبوک را به صورت واقعی  توسط اکانت های واقعی انجام می دهد تا بالاترین بازدهی را پیج فیسبوک داشته باشد. همواره هر چه تعداد بازدید ویدئو فیسبوک بیشتر باشد می توان نتایج بهتری را از آن انتظار داشت.
realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

جهت دریافت سرویس بازدید ویدئو فیسبوک باید  وضعیت پیج از حالت خصوصی(private) به عمومی(public) تغییر کند.

 

دوام این سرویس به دلیل بهره گیری از اکانت های کاربری واقعی بالا است لذا با اطمینان کامل از ماندگاری این سرویس سفارش خود را ثبت کنید.

 

با توجه به نیاز کاربر امکان سفارش سرویس بازدید ویدئو برای پست های خاصی از پیج فیسبوک به راحتی قابل اجرا است.

 

با استفاده از این سرویس می توان بازدهی پیج فیسبوک را افزایش داد لذا کاربران استفاده کننده از این سرویس همواره از دریافت آن و تاثیر بخشی آن رضایت بالایی داشته اند، به طوری که بسیاری از کاربران ادد اینستااین سرویس را چندین بار سفارش داده اند.

 

کاربران حداکثر ۲۴ ساعت پس  از ثبت سفارش باید صبر کنند، در صورتی که سفارش خود را دریافت نکنند می توانند با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایند.

 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد