view

تعرفه ویو در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

ویو (IGTV / Reels/ Video)
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
426 ویو ویدیو اینستاگرام (سرعت پایین) توضیحات 4,000  تومان 1000000/10 فعال
41 ویو ویدیو ارزان توضیحات 4,000  تومان 10000/100 فعال
42 ویو ویدیو نیترو توضیحات 6,000  تومان 100000/100 فعال
45 ویو اینستاگرام (ایرانی) توضیحات 6,000  تومان 150000/100 فعال
43 ویو ویدیو + 50 درصد لایک ایرانی توضیحات 11,000  تومان 50000/200 فعال
40 ویو ویدیو (اکسپلور) توضیحات 14,000  تومان 200000/100 فعال
39 ویو ویدیو (با کیفیت) توضیحات 17,000  تومان 100000/100 فعال

چرا به ویو نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید ویو و افزایش تعامل در پیج

از آنجایی‌ که کاربران و خود اینستاگرام به بازدید فیلم ها اهمیت می‌دهند شما باید بازدید ویدئوهای خود را افزایش دهید. درست است که می‌توانید به کمک روش‌هایی از جمله تبلیغات، تبادل و… بازدید بگیرید اما این کارها بسیار هزینه بر و زمان بر هستند. پس اگر در ابتدای راه هستید بهتر است کار خود را با خرید بازدید شروع کنید. وبسایت ما نیز با ارائه خدمات گسترده و کامل کلیه خدمات خرید ویو پست خود را با ارزانترین قیمت و در نهایت کیفیت به کاربران عزیز خود ارائه میدهد. پس می‌توانید با خیال راحت خرید ویو ارزان را از تیم رزفالو داشته باشید. حتی اگر نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با پشتیبانان در ارتباط باشید.

شاید از خود بپرسید که  اگر خرید بازدید پست اینستاگرام را دریافت کنم ؟چه  مزایایی دارد و با خرید آن به چه چیزهایی دسترسی پیدا می‌کنیم. در پاسخ به شما عزیزان باید بگوییم که اولین قدم با خرید بازدید اینستاگرام، افزایش تعامل خواهید داشت . زمانی که میزان تعامل بیشتر باشد قطعاً ایجاد موفقیت برای پیج بیشتر خواهد بود. چرا که خرید ویو فوری کمک می‌کند تا میزان لایک، کامنت، اشتراک‌گذاری و … نیز افزایش یابد.

ازآنجایی‌که در اینستاگرام، ویدئوها بیشتر از عکس‌ها مورد استقبال قرار می‌گیرند بنابراین خرید ویو اینستاگرام می‌تواند راهی مناسب برای طی‌کردن مسیر موفقیت باشد. خرید ویو اینستاگرام واقعی کمک بسیاری برای شناخته شدن پیج شما و افزایش تعداد فالوور هایتان می کند. به صورت کلی مزیت‌های این سرویس زیاد است و شاید ذکر تمام آنها در اینجا خارج از صبر شما باشد. خريد بازديد ويديو اينستاگرام تا به حال به افراد زیادی کمک کرده است که اگر شما هم این سرویس را خریداری کنید بی نسیب نخواهید ماند.

خرید ویو پست ویدیویی و بهبود آمار پیج

طبق بررسی‌های انجام شده افرادی که خرید ویو پست ویدیویی داشته‌اند در مدت زمانی کوتاه به موفقیتی چشمگیر دست یافتند. دلیل این اتفاق آن است که با افزایش ویو اینستاگرام ، پست در اکسپلور قرار گرفته و با افراد بیشتری به اشتراک گذاشته می‌شود. زمانی که افراد بیشتری پست شما را بازدید کنند در بین آنها افرادی که هم سلیقه شما هستند به محتوای شما جذب می‌شوند. ازاین‌رو با اشتراک گذاشتن و لایک و سیو به حمایت شما می‌پردازند. به این صورت خرید ویو فوری سبب بهبود آمار پیج خواهد شد. بدون شک بهبود آمار پیج سبب کسب موفقیت‌هایی میشود از این رو تاکید به خرید بازدید پست اینستاگرام میکنند.

جهت افزایش تأثیرگذاری پست‌های اینستاگرام اقدام به خرید پست اینستاگرام نمایید. زیرا هرچه ویو پست‌ها بیشتر باشد نمایانگر این است که پست شما موردتوجه کاربران قرار گرفته است و از این طریق می‌توانید اعتماد بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

 

قیمت خرید ویو اینستاگرام چقدر است؟

همیشه در زمان خرید یک محصول، برخی پارامترها مثل قیمت بیشتر به چشم دیده می‌شوند. قیمت یکی از پارامترهای برجسته در خرید محسوب می‌شود که چشم پوشی از آن ممکن نیست. اگر شما هم قصد خرید ویو ویدیو اینستاگرام را دارید احتمالاً دوست دارید در مورد قیمت آن نیز اطلاعاتی کسب کنید. باید بدانید که قیمت این سرویس در مجموعه‌های مختلف کاملاً متفاوت است زیرا کیفیت و نوع خدمات دهی یکسان نیست. پس به هیچ عنوان فریب سرویس‌های ارزان قیمت را نخورید.

به بیانی دیگر به شما پیشنهاد می‌کنیم سرویس خرید ویو اینستاگرام را از روی قیمت انتخاب نکنید پارامترهای مهمتری هستند که می‌توانند خروجی بهتری به شما بدهند پس آنها را مدنظر قرار دهید.

خرید ویو اینستاگرام ورود به اکسپلور

این روزها اینستاگرام بین شبکه‌های اجتماعی دیگر غوغا به پا کرده است. چرا که در این شبکه اجتماعی امکان کسب در آمد ایجاد شده. با خرید ویو اینستاگرام می‌توان به اکسپلور وارد شد و به افزایش درآمد نیز کمک کرد. البته این سرویس تنها مختص افزایش در آمد نیست چرا که به محبوبیت، بیشتر دیده شدن و افزایش اعتماد کاربران هم کمک می‌کند.

شما هر نوع هدفی که در اینستاگرام داشته باشید با خرید ویو اینستاگرام می‌توانید آن را گسترش دهید. اگر پیج‌های بزرگ و پرطرف‌دار را با دقت بررسی کرده باشید شاید متوجه خرید بازدید پست اینستاگرام در آنها شده‌ باشید. البته اگر متوجه هم نشوید کاملاً عادی است چرا که اگر سرویس کاملاً معتبر و حقیقی باشد هیچ‌گونه تفاوتی با ویو طبیعی ندارد.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

وقتی که ویدئویی را در پیج خود منتشر میکنید ، میتوانید با ارسال بازدید به ویدئو نشان دهید که ویدئو شما بسیار پرکاربرد و پرطرفدار بوده است و همین امر باعث رفتن ویدئو به اکسپلور اینستاگرام شود

در صورتی که به هر طریق ، کاربری وارد پیج شما شود و مشاهده کند که ویدئو های شما صد ها هزار یا میلیونی بازدید میگیرد ، حس میکند که پیج بسیار پرطرفدار است و حتما فالو میکند تا از ویدئو و مطالب جدید مطلع شود!

در صورتی که قبلا فالوور های زیادی را تهیه کرده اید ، ممکن است بازدید های ویدئو کمی داشته باشید ، پس برای طبیعی نشان دادن پیج ، میتوانید با خرید بازدید برای پست ، فالوور های پیج خود را طبیعی نشان دهید تا بتوانید تبلیغات و درآمد بیشتری را کسب کنید.

بله ، حتما قبل از سفارش پیج خود را در حالت عمومی یا public قرار دهید
 

افرادی که قصد جذب تبلیغات و اسپانسر برای پیج خود را دارند.
شرکت هایی که قصد دارند برند خود را معروف نشان دهند.
افرادی که در مسابقات اینستاگرامی شرکت کرده اند و در مسابقه ، ویدئویی که بیشترین بازدید را داشته باشد ، برنده مسابقه میشود!

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد