View Live YouTube

تعرفه ویو لایو یوتیوب در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

ویو لایو یوتیوب
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
375 ویو لایو یوتیوب (15 دقیقه ای) توضیحات 39,000  تومان 50000/100 فعال
376 ویو لایو یوتیوب (30 دقیقه ای) توضیحات 72,000  تومان 50000/100 فعال
377 ویو لایو یوتیوب (60 دقیقه ای) توضیحات 143,000  تومان 50000/100 فعال

چرا به ویو لایو یوتیوب نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید ویو یوتیوب با کیفیت بالا

برای اینکه یک کانال یوتیوب به موفقیت دست یابد، نیازمند بازدیدهای بالا و پایدار است. ویوها می توانند به اندازه گیری میزان محبوبیت و کیفیت محتوای کانال کمک کنند.
در این زمینه، سایت فالووران با ارائه خدماتی نظیر خرید ویو یوتیوب با کیفیت بالا، به کانال ها در جذب ویو های بیشتر کمک می کند. این سرویس طراحی شده تا کانال ها را در افزایش محبوبیت و دستیابی به مخاطبان بیشتر یاری دهد.
خرید ویو یوتیوب با کیفیت بالا از ادد اینستا، به معنای تضمین کیفیت بالاتر و پایدار است. این ویوها می توانند کیفیت و اعتبار کانال شما را بهبود بخشیده و باعث تقویت روند رشد شما در یوتیوب شوند. برخلاف خدمات ارزانتر، این سرویس با تأکید بر کیفیت، بر پایداری و اثربخشی طولانی مدت متمرکز است.

خرید ویو یوتیوب با جبران ریزش

خرید ویو یوتیوب می‌تواند به کانال‌های مختلف کمک کند تا در رقابت برای دیده شدن برجسته شوند. با این حال، یکی از مشکلاتی که کاربران با آن روبرو هستند، افت ناگهانی تعداد ویوها یا همان “ریزش” است. این مسئله ممکن است نتیجه یک رویداد فنی یا تغییرات در الگوریتم یوتیوب باشد. در اینجاست که سرویس “ویو یوتیوب با جبران ریزش” سایت ادد اینستا به کاربران کمک می‌کند.
خرید ویو یوتیوب با جبران ریزش از فالووران، تضمینی برای حفظ تعداد ویوهای شماست. در صورتی که پس از خرید ویو، تعداد ویوهای شما کاهش یابد، فالووران به صورت خودکار تعداد ویوهای از دست رفته را جبران می‌کند. این یعنی شما می‌توانید با آرامش، بر روی رشد کانال خود تمرکز کنید، بدون اینکه نگران نوسانات ناگهانی در تعداد ویوها باشید.

چگونه در یوتیوب، ویدیو زنده یا لایو پخش کنم؟

پخش ویدیوی لایو یا زنده چیزی نیست که از آن بترسید. تنها به کمک نیاز دارید. بهتر است ابتدا شما را با نحوه لایو گیری در فضای یوتیوب آشنا سازیم. بقیه ی مراحل را به دست دیجی فالوور بسپارید. تا کنون به دلیل لایو گیری فکر کرده اید؟ ایجاد هدف اولین مرحله است. سپس، برنامه ریزی کنید. با برنامه ریزی درست می توانید از پس هر مشکل به وجود آمده بر بیایید. اگر می خواهید کاربران را به سمت ویدیوی لایو خود جذب کنید، برنامه ریزی درست داشته باشید.

یادداشت برداری کنید تا بعدها دچار استرس نشوید. به محتوای خود توجه کنید. اگر محتوای ویدیوی لایو مطابق با قوانین یوتیوب نباشد، ممکن است به مدت دو هفته از پخش هرگونه لایو منع شوید. مهم تر اینکه نباید ایجاد ارتباط با کاربران و تماشاگران لایو خود را فراموش نکنید. آن ها را به تماشای لایو خود دعوت کنید. به نظرهای آن ها توجه کنید و به سوالاتشان پاسخ دهید تا بتوانید تاثیر مثبتی روی آن ها داشته باشید.

برای ایجاد ویدیوی لایو در گوشی همراه، به استودیو یوتیوب بروید. در گوشه سمت راست بالا، گزینه create را مشاهده خواهید کرد. روی آیکون مورد نظیر کلیک کنید و سپس go live را فشار دهید. روی webcam که در سمت چپ قرار دارد کلیک کنید تا ویدیوی زنده شما پخش شود. عناوین، توضیحات، تنظیمات چت و ارتقای جزئیات را اضافه کنید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

میزان ریزش تمام سرویس ها، در توضیحات آن ها قید شده است؛ لطفا حتما قبل از ثبت سفارش توضیحات سرویس ها را مطالعه کنید.

 

خیر، کیفیت و همچنین عکس از کیفیت سرویس ها در توضیحات آن ها قید شده است؛ ما سرویس های با قیمت ارزان اما کیفیت واقعی هم در سایت فعال داریم.

 

زمان شروع سرویس ها با یکدیگر متفاوت است؛ لطفا حتما توضیحات آن ها را مطالعه نمایید.

ویو لایو یوتیوب محبوب ترین امکان و آپشن یوتیوب شناخته می شود. می توانید با استفاده از لایو یوتیوب، در مورد سرگرمی های خود، تجارت خود صحبت کنید. هیچ محدودیتی در لایو وجود ندارد.

آیا خرید ویو لایو یوتیوب امن است؟

 

خرید ویو لایو یوتیوب صد درصد امن است. چرا که نیازی به اطلاعات پرداخت و اطلاعات شخصی ندارد.

 

 
 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد