view tel

تعرفه بازدید پست در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

بازدید پست های اخیر
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
72 بازدید 5 پست تلگرام (قابلیت بازدید پست فورواردی) توضیحات 5,000  تومان 10000/100 5 ساعت 14 دقیقه فعال
76 بازدید 10 پست (قابلیت بازدید پست فورواردی) توضیحات 9,000  تومان 50000/100 فعال
73 بازدید 20 پست تلگرام (قابلیت بازدید پست فورواردی ) توضیحات 18,000  تومان 2000/100 فعال
74 بازدید 50 پست تلگرام (قابلیت بازدید پست فورواردی ) توضیحات 45,000  تومان 50000/200 فعال
75 بازدید 50 پست تلگرام (سرور بتا) توضیحات 45,000  تومان 300000/1000 فعال
71 بازدید 100 پست تلگرام توضیحات 53,000  تومان 15000/300 فعال
427 بازدید 200 پست تلگرام کیفیت بالا (پیشنهادی) توضیحات 107,000  تومان 1000000/10 فعال

چرا به بازدید پست های اخیر نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

افزایش بازدید کانال تلگرام

کانال‌ها تلگرامی که تازه‌ تأسیس شده‌اند و یا نیاز به جلب‌توجه دارند خرید ویو تلگرام برای آنها بسیار ضروری است تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اهداف خود نزدیک شوند. افزایش بازدید کانال تلگرام در ابتدای کار برای همه افراد کار بسیار سختی است و نیاز به زمان زیادی دارد. درصورتی‌که می‌توان با خرید بازدید واقعی تلگرام، مدت‌زمان دستیابی به هدف را کوتاه کرد. هم چنین با سرعت بیشتری به سمت محبوبیت و جذب مخاطب گام برداشت.

چگونه می‌توان با خرید ویو تلگرام رقبای خود را شکست داد؟

همان‌طور که می‌دانید فضای تلگرام به دلیل کانال‌ها و گروه‌های زیادی که دارد؛ فضای رقابتی در آن بسیار شدید است. افراد زیادی وجود دارند که برای کسب درآمد بیشتر مشغول فعالیت هستند و برای این کار از روش‌های بسیار زیادی استفاده می‌کنند. هرگاه که بخواهید در تلگرام کسب‌وکار خاصی را راه‌اندازی کنید؛ قطعاً رقبایی را در کنار خود خواهید دید که باید آنها را در این زمینه با عملکرد عالی خود شکست دهید. اما انجام این کار نیازمند استراتژی‌ها و روش‌های بسیار سریع است. تنها تولید محتوای حرفه‌ای و باکیفیت نمی‌تواند کمک‌کننده باشد. شما باید در کنار آن روش‌های بسیار خوبی برای افزایش ویو پست‌ها پیدا کنید تا عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود ثبت کنید.

خرید ویو تلگرام یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های موجود است که با استفاده از آن می‌توانید در کمترین زمان ممکن تعداد زیادی ویو برای تمام پست‌های خود بگیرید. انجام این کار باعث می‌شود ممبرهای زیادی جذب کانال یا گروه شما شود و خیلی سریع‌تر از آنچه که فکر می‌کردید؛ رقبای خود را شکست دهید.

خرید بازدید تلگرام بسیار پیشنهاد میشود زیرا اگر تعداد اعضای کانال شما زیاد باشد اما میزان بازدید پست ها کم باشد مخاطبان به این فکر خواهند افتاد که اعضای کانال شما فیک هستند و در این مواقع قطعا کانال شما را ترک خواهند کرد. پس به منظور اعتماد سازی در ذهن کاربران خرید ویو تلگرام به شدت توصیه میشود.

خرید ویو تلگرام چه تأثیری روی اعتمادسازی در بین کاربران می‌گذارد؟

کسانی که در تلگرام صاحب کانال یا گروه خاصی هستند؛ باید اهداف مختلفی را برای خود انتخاب کرده و برای رسیدن به آنها تلاش کنند. جلب اعتماد کاربران تلگرام یکی از مهم‌ترین اهداف صاحبان کانال یا گروه است. آنها باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا با انجام روش‌های مختلف اعتماد آنها را به دست آورند. بهتر است بدانید که انجام این کار بسیار مهم و حیاتی است؛ به‌طوری که تمام کسب‌وکار و درآمد شما به این بستگی دارد که چگونه می‌خواهید اعتماد کاربران را جلب کنید.

در بسیاری اوقات برایتان پیش‌آمده که در هنگام بازدید از یک کانال ابتدا به آمار ممبرها و بازدید پست‌ها نگاه می‌کنید؛ اگر این آمار بالا باشد؛ طبیعتاً به کانال اعتماد می‌کنید و گزینه عضویت در کانال را انتخاب می‌کنید.

اعتبار کانال تلگرام در نگاه اول به تعداد ممبرهای آن بوده و سپس تعداد بازدید پست‌های آن اهمیت پیدا می‌کند و ممبرها باتوجه‌به این دو مورد و همخوانی آن‌ها به کانال شما اعتماد می‌کنند؛ بنابراین خرید بازدید پست تلگرام و ایجاد همخوانی بین تعداد ممبرها و تعداد سین پست‌ها مسئله‌ای بسیار مهم است.

خرید بازدید تلگرام برای چه افرادی می تواند مفید باشد؟

خرید بازدید تلگرام برای دسته‌ای دیگر که در مسابقات تلگرامی شرکت می‌کنند می‌تواند بسیار مفید باشد. چرا که این روش کمک می‌کند تا افزایش بازدید داشته باشند و در مسابقه موردنظر رتبه مدنظر را کسب کنند. افراد زیر بیشتر از همه کاربران به خرید ویو تلگرام نیاز دارند.

  • افرادی که تمایل به افزایش محبوبیت خود در تلگرام دارند.
  • افرادی که تمایل به افزایش نرخ تعامل در کانال تلگرامی خود دارند.
  • افرادی که تمایل به افزایش ممبر و بازدید ارگانیک دارند.
  • افرادی که به تولید محتوا مشغول هستند و می خواهند در مدت کوتاهی به رشد و درآمد برسند.
  • افرادی که در ابتدای کار هستند و فعالیت خود را تازه شروع کرده‌اند.

 

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

اگر قصد خرید ویو تلگرام را دارید احتمالاً به قیمت آن بارها فکر کرده‌اید. حتی شاید قیمت خرید ویو تلگرام را در مجموعه‌های مختلف بررسی کرده باشید. حقیقتی که وجود دارد آن است که خرید ویو تلگرام در مجموعه‌های مختلف متفاوت است. شاید از خودت بپرس چرا؟ زیرا کیفیت و نوع خدمات دهی در خرید ویو تلگرام کاملاً متفاوت است از این رو هر مجموعه متناسب با انصاف و کیفیت خود نرخ سرویس را مشخص می‌کند.

 خرید ویو تلگرام در ادد اینستا با بهترین کیفیت و خدمات دهی ارائه می‌شود از طرفی قیمت آن بسیار متناسب و به صرفه است. اگر شما قصد خرید ویو تلگرام را دارید و قبل از آن دوست دارید که با قیمت‌ها و نرخ سرویس‌ها آشنا شوید می‌توانید با پشتیبانان سایت ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت کنید

خرید ویو تلگرام در ادد اینستا به گونه‌ای طراحی شده است که همه افراد بتوانند نسبت به خرید اقدام کنند. در خرید ویو تلگرام مشتریان عزیز دو راه به منظور دریافت سرویس دارند. روش اول ثبت سفارش خرید ویو تلگرام از طریق سایت  است و راه دوم با ارتباط گرفتن با پشتیبانان سایت که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته‌اند.

 

ولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید همیشه و در همه حال به آن توجه کنید؛ خرید از سایت‌های معتبر و باسابقه است. امروزه سایت‌های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند که بیشتر آنها معتبر نیستند و سعی می‌کنند با فروش سرویس‌های بی‌کیفیت به کاربران تلگرام از آنها سوءاستفاده کنند. شما باید سایتی را انتخاب کنید که سابقه زیادی داشته باشد و در میان کاربران محبوبیت بیشتری داشته باشد. برای این‌گونه سایت‌ها رضایت مشتری در اولویت است؛ به همین دلیل سرویس‌های باکیفیتی را با قیمت مناسب به آنها می‌دهند. با خرید بازدید پست تلگرام از ادد اینستا علاوه بر دریافت خدمات با کیفیت در هزینه ها هم صرفه جویی خواهید کرد زیرا سرویس های ما کاملا باکیفیت و مقرون به صرفه هستند و میتوانید مطمئن باشید که بهترین بازدیدها را خریداری نموده اید. هر زمان هم که به کمک نیاز داشتید میتوانید با پشتیبانان ما در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان مشکل شما حل شود.

پنل ما دارای سرویس های واقعی و فیک می باشد و کاربران عزیز می توانند هر کدام را مایل بودند سفارش دهند؛ سرویس خرید سین تلگرام ما بسیار با کیفیت بوده و در سریعترین زمان ارسال می شود و به جرات می توان گفت بدون ریزش است.

زمانی که شما پستی را در کانال قرار میدهید مهم است که چه تعدادی آن را مشاهده میکنند. هرچقدر تعداد بازدید ها بیشتر باشد یعنی کانال شما فعال تر است و علاقه‌مندان بیشتری دارد.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد