View Tik Tok

تعرفه ویو تیک تاک در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

ویو تیک تاک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
115 ویو فوق ارزان تیک تاک توضیحات 2,000  تومان 1000000/100 فعال
114 ویو ارزان تیک تاک توضیحات 6,000  تومان 50000/1000 فعال
112 ویو تیک تاک (سریع) توضیحات 9,000  تومان 100000/1000 فعال
113 ویو تیک تاک ارزان توضیحات 11,000  تومان 10000/1000 فعال

چرا به ویو تیک تاک نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

فواید شگفت انگیز ویو ویدیو تیک تاک

یکی از بهترین روش ها برای بالا بردن ویو ویدیو تیک تاک پست خود استفاده از بسته خرید ویو تیک تاک می باشد. در صورتی که حساب کاربری شما از تعداد فالوور بالایی برخوردار نباشد و از بسته خرید ویو ادد اینستا لایک را استفاده نکنید، هنگامی که ویدیو خود را به اشتراک می گذارید از آمار ویو بالایی برخوردار نخواهد شد.

بنابراین برای بالا بردن آمار ویو ویدیو تیک تاک خود می توانید از سرویس خرید ویو تیک تاک ادد اینستا، با کیفیت ترین بسته ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار داشته باشید. با استفاده از این سرویس کارآمد، می توانید تعداد فالوورهای حساب کاربری خود را از این طریق بالا برید.

ویو ویدیو تیک تاک بر اساس الگوریتم این پلتفرم، بسیار بر رتبه بندی پست شما و اعتباری که به پیج شما می بخشد موثر می باشد. هنگامی که کاربران به صفحه شما مراجعه می کنند به اولین چیزی که توجه می کنند آمار و اعداد پیج شما می باشد. بنابراین تعداد فالوور حساب کاربری و تعداد لایک و ویو هر پست نشان دهنده معتبر بودن حساب کاربری شما می باشد.

خرید ویو تیک تاک بهترین راهکار افزایش ویو

برای افزایش ویو تیک تاک برای پست های به اشتراک گذاشته شده راه کارهای مختلف دیگری نیز وجود دارد که به خلاقیت، پشتکار و ذکاوت شما بستگی دارد. اما با وجود تعداد بسیار زیاد کاربران این شبکه اجتماعی و نداشتن امکانات در حد حرفه ای اینفلوئنسرها و افراد مشهور برای تهیه یک ویدیو با کیفیت کار آسانی نمی باشد. لذا تهیه یک پست با کیفیت نیازمند صرف هزینه بالا و زمان بسیار زیاد و پرداخت دستمزدهای باورنکردنی برای میکاپ و طراحی لباس و دیگر آیتم ها می باشد.

بنابراین بهتر است تا زمان رسیدن به کسب درآمد از این شبکه اجتماعی محبوب با استفاده از سرویس های مختلف شبکه اجتماعی تیک تاک، فروشگاه اینترنتی ادد اینستا در کمترین زمان موجب رشد حساب کاربری خود شوید. این شبکه اجتماعی همواره در حال بروزسانی می باشد که امکانات و تسهیلات بیشتری را به کاربران خود ارائه می دهد.

مزایای خرید ویو تیک تاک TikTok Views

شبکه اجتماعی تیک تاک بنابر الگوریتم خاصی که دارد متناسب با ویو تیک تاک و لایک پست های به اشتراک گذاشته شده در این پلتفرم، تشخیص می دهد و تعیین می کند که کدام پست ها وارد صفحه اکسپلور تیک تاک شوند. همچنین این الگوریتم تعیین می کند پست ها در چه رتبه ای قرار بگیرند و توسط چه کسانی دیده شوند. تا چه حد در معرض دید سایر کاربران باشند و توسط کدام کاربران هدف بنابر هشتگ های استفاده شده در زیر پست شما بازدید شود.

زمانی که پست شما در ساعات اولیه آپلود شدن از ویو بالایی برخوردار باشد در نظر پلتفرم تیک تاک پست شما دارای جذابیت زیادی می باشد. بنابراین تشخیص می دهد پست شما از تعداد بازدید بالایی برخوردار می باشد. سپس این اپلیکیشن به دیگران نیز پیشنهاد می دهد که پست شما را مشاهده نمایند. بنابراین به معروف شدن شما بسیار کمک می کند.

زمانی که شما از ویو تیک تاک بالایی برخوردار باشید دنبال کنندگان بیشتری را جذب خواهید کرد که این امر اعتبار پیج شما را بیش از پیش خواهد کرد. در نتیجه با جذب دنبال کننده بیشتر پست های شما از ویو بیشتر برخوردار شده و بیشتر دیده شدن شما هم یعنی موفقیت در این شبکه اجتماعی پر طرفدار.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

سرویس‌های ایرانی در عنوان آن با عبارت ایرانی مشخص شده اند. اگر در عنوان سرویس عبارت ایرانی وجود نداشته باشد یعنی ایرانی نیست و توسط اکانت‌های بین المللی انجام می‌شود.

سدر صورت ریزش، میزان ریزش هر سرویس در توضیحات آن سرویس نوشته شده است.

بله. حتما قبل از ثبت سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان private به حالت عمومی یا همان public درآورید و تا پایان انجام سفارش وضعیت آن را تغییر ندهید. (این شرط برای اعمال تمامی سفارشات صدق می‌کند)

بله. حتما قبل از ثبت سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان private به حالت عمومی یا همان public درآورید و تا پایان انجام سفارش وضعیت آن را تغییر ندهید. (این شرط برای اعمال تمامی سفارشات صدق می‌کند)

 

سفارشات تیک‌تاک پس از خرید به صورت آنی در سرور ثبت می‌شود و بسته به نوع سفارش و تعداد آن، در طی مدت زمان اعلام شده در توضیحات سرویس اعمال می‌شود.

 

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد