Twitter view

تعرفه ویو توییتر در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

ویو توئیتر
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
236 ویو ویدیو توئیتر سریع توضیحات 5,000  تومان 500000/20 فعال
435 ویو پست X + ایمپرشن (مهمان) توضیحات 5,000  تومان 100000/100 فعال
237 ویو توییت توییتر + ایمپرشن + 50% لایک توضیحات 255,000  تومان 100000/200 فعال
238 ویو توییت + ایمپرشن + ریتوییت توییتر توضیحات 405,000  تومان 100000/200 فعال

چرا به ویو توییتر نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

ویو توییتر چیست؟

بازدید توییتر به معنای تعداد دفعاتی است که توییت شما توسط دیگران مشاهده و مطالعه می‌شود. این اطلاعات معیاری مهم برای ارزیابی میزان تاثیرگذاری و پربازدید بودن توییت‌های شما خواهد بود.

افزایش ویو توییتر یکی از موضوعات و دغدغه‌های جدید برای کسانی است که سعی دارند با فعالیت در تمام شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر درآمدهای نجومی را از آن خود کنند. بدین منظور می‌توانیم از راهکارهای متفاوتی بهره ببریم. به‌عنوان‌مثال از الگوریتم‌های پیج‌های رقیب ایده بگیریم. البته برای کوتاه کردن این مسیر می‌توانیم در وهله اول برای خرید ویو توییتر بدون ریزش اقدام کنیم.

چرا باید خرید ویو توییتر را انجام دهیم؟

اگر به دنبال دست‌یابی به درآمدهای دلاری از فضای سوشال مدیا هستید، احتیاج دارید که در ابتدا برای حضور قدرتمند اقدام به خرید ویو توییتر کنید. در واقع همواره خرید بازدید توییتر به‌عنوان راهکاری مفید برای ارتقا حضور آنلاین و جذب مخاطبان می‌تواند تاثیر مهمی داشته باشد.

بازدید بالا را می‌توانید با استفاده از ویو توییتر واقعی و ارزان به دست بیاورید. همچنین اعتمادی که در فضای توییتر برای خود می‌سازید باعث می‌شود که استناد به نظرات و محتویات شما بیشتر شود. علاوه‌بر این بازدید بالا می‌تواند شما را در بین مخاطبان محبوب سازدو به‌طور مداوم در چشم‌انداز آن‌ها باشید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

بازدید توییتر اهمیت بالایی در جذب مخاطبان و افزایش حضور آنلاین دارد. این اطلاعات می‌تواند نقش مهمی در شناسایی تاثیرگذاری و محبوبیت شما درون توییتر داشته باشند. در واقع، تعداد بازدیدهای یک توییت بیانگر میزان توجه مخاطبان و نظرات آن‌ها است. 

خرید بازدید توییتر باید در بازه زمانی و با شیب مناسبی صورت بگیرد، در چنین شرایطی هیچ خطری ندارد و سبب پیشرفت شما و پررنگ شدن حضور شما در شبکه اجتماعی می‌شود. بنابراین، در کنار رشد طبیعی، اصول حساب کاربری توییتر، فعال بودن در فضای توییتر، اشتراک گذاری محتوای جذاب و بالا بردن کارایی خود در جذب فالوورهای واقعی می‌توانید از خرید بازدید توییتر در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

خیر. قبل از خرید حتما باید اکانت‌تان را در حالت عمومی (Public) قرار دهید. اگر وسط پروسه اعمال ویوها، اکانت‌تان را خصوصی کنید، سفارش‌تان به طور کامل اعمال نمی‌شود و عواقب آن با خود شما خواهد بود.

خیر. رعایت حریم خصوصی مشتری‌ها اولویت ماست. برای ثبت سفارش تنها به نام کاربری‌تان نیاز داریم. اگر سایتی از شما درخواست اطلاعات شخصی‌تان را داشت، به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

مجموعه ما کاملا با الگوریتم‌های توییتر و حساسیت‌های آن آشناست، به همین خاطر نیازی به نگرانی نیست، زیرا این ریتوییت‌ها به هیچ عنوان برای پیج‌تان مشکل ساز نمی‌شوند.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد