Visit Tik Tok live

تعرفه بازدید لایو تیک تاک در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

بازدید لایو تیک تاک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
418 بازدید لایو تیک تاک (15 دقیقه) توضیحات 32,000  تومان 20000/10 فعال
419 بازدید لایو تیک تاک (30 دقیقه) توضیحات 60,000  تومان 20000/10 فعال
420 بازدید لایو تیک تاک (60 دقیقه) توضیحات 114,000  تومان 20000/10 فعال

چرا به بازدید لایو تیک تاک نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

چگونه ویوهای تیک تاک (TikTok) را افزایش دهیم؟

افزایش تعداد ویو یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران تیک تاک است. در ادامه روش های را که باعث افزایش فالوور و در نتیجه افزایش لایک در این برنامه می شود را با هم مرور خواهیم کرد.

تولید محتوای خلاقانه

روش اول تولید کردن محتوای خلاقانه است. باید توجه کنید این ویدیو های خلاقانه باید متناسب با استراتژی بازاریابی شما باشد، زیرا محتوای تولید شده در برندینگ و شناخته شدن شما موثر است. با ساختن ویدیوهای جذاب شما می توانید به راحتی پیام خود را به دیگران منتقل کنید.

استفاده از هشتگ های مناسب

روش دوم استفاده از هشتگ های مناسب است. اگر می خواهید کاربران برنامه تیک تاک به راحتی شما را پیدا کنند باید از هشتگ های مناسب استفاده کنید. هشتگ های شما در کپشن استفاده می شود که تیک تاک محدودیت کاراکتری 100 تایی در کپشن دارد. بنابراین باید بقیه کاراکتر ها را به توضیح ویدیو اختصاص دهید و از 3 هشتگ مهم استفاده کنید.

تعامل با کاربران دیگر

روش سوم مشارکت است؛ شما می‌ توانید به اکانت های دیگر که مخاطبانی مشابه شما دارند درخواست همکاری بدهید. همچنین تولید یک ویدیو مشترک و به اشتراک گذاری آن به صورت همزمان باعث افزایش ویوهای شما می شود. به علاوه، شما می توانید از اینفلوئنسرها یا افراد پر مخاطب کمک بگیرید.

خرید ویو تیک تاک

برنامه تیک تاک در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه ها در جهان به شمار می رود و بیش از یک میلیارد کاربر را به خود اختصاص داده است. شما نیز می توانید از طریق تیک تاک کار خود را گسترش دهید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

کیفیت بالا؛ تیم ما بی‌وقفه در حال تلاش است که بازدیدهای با کیفیتی را به ویدیوهای شما اضافه کند که باعث ارتقای صفحه‌اتان شود.

شروع آنی؛ شروع پردازش و ارسال خدمات درست بعد از خرید انجام می‌شود؛ چرا که به خوبی از اهمیت زمان برای بازدید ویدیوها آگاه هستیم.

سرعت بالا؛ افزایش تعداد بازدیدها با سرعت بالایی انجام می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان و به شکلی واقعی و طبیعی تعداد بازدید هایتان بالا خواهد رفت.

جبران و گارانتی ریزش؛ در صورت وقوع ریزش در بازدیدها، جای نگرانی نیست؛ زیرا ما در اولین فرصت ریزش‌ها را جبران می‌کنیم.

بله. تمامی بازدیدهای ارائه شده در سرویس واقعی، از اکانت‌هایی واقعی انجام می‌شود.

 
 
 
ادد اینستا معتبر ترین و قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تیک تاک در ایران می باشد ضمن اینکه تمامی سرویس ها دارای گارانتی ریزش و مانی بک می باشند.
 

در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از خرید، ویوهای با کیفیت را دریافت خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر توضیحات سرویس ها را مطالعه کنید.

 

جهت پرداخت هزینه خرید هریک از سرویس های تیک تاک از طریق درگاه های امن بانکی وب سایت ادد اینستا می توان این کار را انجام داد.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد