view aparat

تعرفه بازدید آپارات در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

بازدید ویدیو آپارات
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
341 بازدید ویدیو آپارات (یاقوت) توضیحات 8,000  تومان 100000/1000 فعال
340 بازدید واقعی ویدیو آپارات توضیحات 12,000  تومان 1000/50 فعال
339 بازدید اتومات پست های آپارات (واقعی) توضیحات 23,000  تومان 1000/100 فعال

چرا به بازدید آپارات نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

چرا باید بازدید آپارات بخریم؟

زمانی که ویوهای یک ویدئو ( بازدید اپارات ) کم باشد ، افراد رغبت به نگاه کردن ویدئو نمی‌کنند؛ چرا که فکر می‌کنند ویدئو بازخورد خوبی نداشته و مفید نیست. در این شرایط سرویس افزایش بازدید می ‌تواند کمک شایانی کند. با خرید ویو اپارات می‌توانید افراد را ترغیب به مشاهده ویدئو و تعامل بکنید. این مسئله روی اعتمادسازی و جذب دنبال کننده نیز تاثیر بسزایی دارد. در نهایت خرید ویو اپارات روند پیشرفت شما را سریع‌تر می‌کند.

خرید بازدید آپارات ایرانی یا خارجی بهتر است؟

از زمانی که یوتیوب فیلتر شده است برخی از افراد استفاده خود را کمتر کرده‌اند. این امر سبب شده است تا سایت‌هایی همچون آپارات پربازدیدتر باشند. به همین دلیل بسیاری از افراد و ویدئوهای خود را در آپارات قرار می‌دهند تا مخاطبان خاص خود را پیدا کنند. از آنجایی که آپارات یک سایت ایرانی است و تولید محتوای ایرانی دارد بدون شک مخاطبان آن ایرانی هستند. پس بهتر است در خرید بازدید آپارات، بازدید ایرانی خریداری شود.

باکیفیت بودن یک سرویس بسیار اهمیت دارد و می‌تواند شما را به مقدار زیادی وایرال کند. فراموش نکنید که اگر در یوتیوب دارای اکانت هستید حتماً در آپارات هم فعالیت کنید و با خرید بازدید آپارات رتبه خود را بهبود ببخشید.

بازدید آپارات دائمی چیست و آیا مفید است؟

بسیاری از افراد معنای خرید بازدید آپارات دائمی را نمی‌دانند و یا حتی در مورد ترفند افزایش خرید بازدید اپارات ابهاماتی دارند. قبل از هر چیز به شما توصیه می‌کنیم قبل از خرید هر سرویس همچنین خرید بازدید آپارات اطلاعات کافی را به دست آورید تا بتوانید بهترین‌ها را برای خود انتخاب کنید. حتی علاوه بر این با ترفند افزایش خرید بازدید اپارات هم آشنا شوید تا استراتژی بهتری برای خود طراحی کنید.

در خرید بازدید آپارات دائمی شما به هیچ عنوان دچار ریزش نمی‌شوید. همان طور که از نام آن پیداست تا همیشه سرویس خریداری شده را خواهید داشت. به بیانی دیگر می‌توان گفت بازدید آپارات دائمی همان سرویس حقیقی است و مزیت‌های مثبتی را در بر دارد. پس دقت کنید که سرویس موردنظر خود را به گونه‌ای امتحان کنید که به صورت دائمی ماندگار باشد. البته اگر سرویس خود را از مجموعه معتبر انتخاب کنید نیاز نیست نگرانی بابت این موضوع داشته باشید.

البته خرید ویو فیک اپارات هم مزیت‌های خود را دارد و بیشتر مناسب افرادی است که تنها به ظاهر داستان اهمیت می‌دهند. از این رو اگر شما دارای این هدف هستید شما را از خرید ویو فیک اپارات منصرف نمیکنیم. اما بدانید که هر سرویسی حتی سرویس‌های فیک می‌بایست دارای کیفیت باشند.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

درآمد تولید کننده محتوا در هر ویدیو براساس نمایش تبلیغات در کانالتان محاسبه می‌شود. یعنی کافیست مخاطبینتان ۴ ثانیه از هر تبلیغ را ببینند که آن تبلیغ به عنوان نمایش موفق ثبت گردد . در این حالت سود حاصل را به دست می‌آورید

 

خیر؛ خرید بازدید آپارات باعث پاک شدن ویدئو نمی‌شود.

 

بله، بعد از خرید این سرویس ( خرید ویو آپارات ) به صورت ارگانیک بازدید دریافت خواهید کرد.

قطعا خیر ! برای اثبات این موضوع کافیست برای رقبای خود ویو ویدئو خریداری کنید و منتظر بمانید و ببینید که آیا ویدئو یا کانال حذف می‌شود؟ قطعا اگر با خرید بازدید آپارات ، ویدئو و کانال ها حذف می‌شدند ، اکنون به خاطر رقبا ، هیچ کانالی در آپارات باقی نمیماند.
 
برای خرید بازدید Aparat ، حتما لینک ویدئو وارد شود. در صورتی که به اشتباه لینک کانال ثبت کنید ، سفارش به صورت خودکار لغو می‌شود و مبلغ آن به حساب کاربری بازگشت می‌خورد.
 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد