watch time

تعرفه واچ تایم یوتیوب در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

واچ تایم یوتیوب
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
95 واچ تایم یوتیوب (60 ثانیه) (واقعی) توضیحات 5,100,000  تومان 500/5 فعال
93 واچ تایم یوتیوب ( واقعی-ویدئو طولانی ) توضیحات 16,500,000  تومان 1000/50 فعال

چرا به واچ تایم یوتیوب نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

منظور از واچ تایم یوتیوب چیست؟

به مدت زمانی که یک یا چند ویدیوی شما در یوتیوب دیده می‏شود، واچ تایم آن گفته می‏شود. واضح است که هر چقدر یک ویدیو جذاب تر باشد، میزان واچ تایم آن که بر واحد ساعت است، افزایش مییابد. خوب است بدانید که اگر قصد کسب درآمد از یوتیوب دارید نیاز است که واچ تایم شما به 4000 ساعت برسد. حالا ما اینجا در ادد اینستا  قصد داریم تا به شما کمک کنیم که واچ تایم یوتیوب خود را افزایش دهید.

سرعت بالا در اضافه شدن واچ‎ تایم

شما برای رسیدن به هدف افزایش واچ تایم راهکارهای مختلفی را میتوانید امتحان کنید که اکثر آنها برای این که بازدهی مورد نیاز برسند نیاز به زمان زیادی خواهند داشت؛ اما خرید واچ تایم یوتیوب به کمتر از 1 روز زمان نیاز خواهد داشت و شما به سرعت میتوانید احتمال افزایش درآمد خود را بیشتر کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پلن مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس پرداخت را انجام دهید تا فرایند اضافه شدن واچ تایم در کمتر از چند ساعت آغاز شود.

واچ تایم با قیمت مناسب و مقرون به صرفه

اگر نگاهی به سایت های دیگری که اقدام به فروش واچ تایم میکنند بیندازید، متوجه خواهید شد که قیمتی که برای محصولات خود در نظر میگیرند یا خیلی کم است و یا خیلی زیاد. سایت هایی که واچ تایم را با قیمت بالا به فروش می‏رسانند اصولا از ناآگاهی افراد سوء استفاده کرده و واچ تایم معمولی را با قیمت گزاف به فروش میرسانند.

برخی از سایت ها هم واچ تایم رایگان ارائه میکنند که آن هم اصولا یا فیک و یا کلاهبرداری است؛ اما ما اینجا در ادد اینستا محصولات خود را به شکل معقولانه و منصفانه به فروش میرسانیم.

خرید واچ تایم یوتیوب چه فایده ای دارد؟

خرید واچ تایم می تواند پروسه رشد وضعیت کانال و افزایش درآمد در یوتیوب را به شدت تسریع دهد. سرویس‌های مختلفی در جهت بهبود عملکرد کانال و کسب درآمد در یوتیوب وجود دارند که هرکدام دارای مزایای منحصر به فردی هستند؛ خرید واچ تایم یکی از این سرویس‌هاست که به شدت مورد توجه قرار گرفته است و در حال حاضر توسط بسیاری از کاربران یوتیوب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی از مزایای اصلی خرید واچ تایم افزایش اعتبار کانال شما در نظر کاربران یوتیوب است؛ اگر واچ تایمی با کیفیت و واقعی خریداری کنید، کانال شما به عنوان یکی از کانال‌های معتبر و مورد اعتماد در نظر مخاطبان قرار می‌گیرد که این اعتبار باعث می شود که میزان درآمد و سابسکرایب کانالتان افزایش یابد.

یکی از دیگر مزایای خرید واچ تایم یوتیوب این است که به شما کمک می‌کند مانیتایز شوید؛ اگر کانال شما هنوز مانیتایز نشده است، خرید این سرویس می‌تواند به شما کمک کند تا پیامک تایید از سوی یوتیوب دریافت کنید. همچنین، می‌توانید با خرید واچ تایم، درآمد خود را افزایش دهید؛ هر چه میزان واچ تایم شما بیشتر باشد، تاثیر بیشتری بر روی درآمد کانال شما خواهد داشت که با خرید از وب سایت خرید فالوور به راحتی می توانید به اهداف خود دست یابید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

زمان استارت معمولا بین 3 ساعت تا 12 ساعت است ولی پروسه کامل شدن بستگی به میزان سفارش شما دارد و سرعت انجام کار نیز، روزانه بین 100 تا 400 ساعت است.

صد البته که واقعی هستند! برای ارائه خدمت واچتایم نیاز به افراد واقعی هست و همه ی این افراد دارای آی پی منحصر به فرد خود هستند و این Watchtime فقط زمانی در داشتبورد شما نمایان می شود که واقعی باشند. از طرفی یوتیوب برای همه ی این ویو ها و واچتایم ها قرار است به یوتیوبر پول پرداخت کند، پس کسی نمی تواند در این سیستم تقلبی انجام دهد. هزینه ای که شما بابت دریافت این خدمت پرداخت می کنید مستقیما به افرادی داده می شود که ویدیوی شما را با چندین آی پی اختصاصی مشاهده می کنند. جالب است بدانید که با 1 آی پی تکراری امکان 2 بار مشاهده یک ویدیو وجود ندارد.

در این سرویس ریزش بسیار کم است و به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید چرا که مقدار ریزش جزئی کاملا طبیعی است حتی برای یوتیوبر های کاملا فعال!

بله چرا که روند کار بسیار طبیعی انجام می شود و همه ی واچ تایم ها واقعی هستند. ما از سال 99 خدمات یوتیوب را به سایت اضافه کرده ایم و به طور مداوم این خدمات را آپدیت کرده ایم. و تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر ایجاد مشکل (Mistake) از طرف مشتریان خود دریافت نکرده ایم. و این خدمات کاملا امن است.

برای رسیدن به مرحله درآمد زایی، (مانیتایزیشن) شما به 1000 سابسکرایبر بدون ریزش نیاز دارید و این کار نیازمند سابسکرایبر های واقعی است که ما آن را به خوبی برای شما تامین می کنیم و ضمانت میکنیم که مشکلی برای چنل شما بوجود نمی آید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد